BİZDEN HABERLER

2018 Avrupa'da Yılın Otomobili belli oldu.

2018 Avrupa'da Yılın Otomobili belli oldu.

23 farklı ülkeden 60 otomotiv gazetecinin yaptığı değerlendirmeyle 37 adaydan Alfa Romeo Stelvio, Audi A8, BMW 5 Serisi, Citroen C3 Aircross, Kia Stinger, Seat Ibiza ve Volvo XC40 finale kalan otomobiller olmuştu. Değerlendirmelerin ardından 325 puan alan Volvo XC40 yılın otomobili seçildi. Seat Ibiza 242 puanla 2. sırada yer alı Haberin Devamı..

Tarih: 03-2018

Yeni A Serisi Cenevre’de sergileniyor.

Yeni A Serisi Cenevre’de sergileniyor.

Premium kompakt sınıfın iddialı modellerinden olan A Serisi, yeni nesli özel bir etkinlikle tanıtıldı. Yeni modelde gelişmiş güvenlik teknolojileri, daha verimli motorlar ve yüksek teknolojili ekipmanlar kullanılıyor. Üçüncü jenerasyon A Serisi, ağabeyi CLS'ye benzeyen tasarımıyla dikkat çekiyo Haberin Devamı..

Tarih: 03-2018

134 Bin Kilometre Araba'nın Yağını  Değiştirmedi.

134 Bin Kilometre Araba'nın Yağını Değiştirmedi.

Motor yağı değişiminin ne kadar önemli olduğunu belirtmek için artık yazı ve makalelere gerek yok. Bir Araç kullanıcısı ise bu durumu pek de ciddiye almamış gibi görünüyor. 3,2 lt'lik TFSI motorun yine de bu halde yürür durumda olması da diğer ilginç nokta.Zira Araba'larda &nb Haberin Devamı..

Tarih: 03-2018

Uçan otomobil 2019'da yollarda!

Uçan otomobil 2019'da yollarda!

Geleceğe Dönüş filminden bu yana tüm dünyanın merakle beklediği uçan otomobiller artık hayal olmaktan çıktı. Hollanda firması PAL-V'nin 15 yıldır üzerinde çalıştığı uçan araba 2019 yılından itibaren yollarda olacak. Dünyanın ilk uçan otomobili olan ve Cenevre Otomo Haberin Devamı..

Tarih: 03-2018

Kia Rio GT Line da Cenevre’de.

Kia Rio GT Line da Cenevre’de.

SPORTİF DOKUNUŞ Kia, modellerinin büyük kısmında performanslı versiyonlar sunmuyor. Ancak sportif görünüşe sahip olmak isteyenler için, bazı modellerinde yaptığı ufak görsel dokunuşlarla "GT-Line" versiyonu oluşturuyor. GT-Line takısını alan modeller arasına son olarak Rio katıldı. AİLEN Haberin Devamı..

Tarih: 03-2018