BİZDEN HABERLER

Farklı Model Araçlar İle Sunulan Malatya Oto Kiralama Hizmeti

Farklı Model Araçlar İle Sunulan Malatya Oto Kiralama Hizmeti

Farklı Model Araçlar İle Sunulan Malatya Oto Kiralama Hizmeti

Kurumsal şirketler ya da kişiler için özel olarak sunulan Malatya oto kiralama hizmeti, üst model araçlar ile sağlanmaktadır. Günümüzde giderek artmakta olan araç kiralama hizmetlerinden pek çok kişi yararlanmaktadır. Düğün, nişan, bayram ve sünnet gibi özel günler için kısa süreli araç ihtiyacında sizlere en iyi fiyatlar sunulmaktadır. Bahsedilen özel günler için ihtiyaç duyulan araçlar, kiralama firmaları tarafından karşılanmaktadır. Kiralama hizmeti sunmakta olan firmada, müşteri memnuniyeti esas alınmaktadır. Kesintisiz olarak sunulan canlı destek sayesinde araçlar hakkında geniş ve detaylı bilgilere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kiralanacak olan araçların özelliği ve kiralama sürelerini internet sitesi üzerinden kısa sürede seçerek, rezervasyonu tamamlayabilirsiniz.

Malatya Oto Kiralama Hizmetinde Yer Alan Araçlar

Günümüzde giderek tercih edilmekte olan Malatya oto kiralama hizmeti, piyasaya yeni sürülmüş araçlar ile sürdürülmektedir. Kiralanacak olan araçlar, en fazla 3 yaşındadır ve gerekli test ve tamir işlemleri aksatılmadan yapılmaktadır. Kiralama hizmetinde yer alan araçların renk ve markaları oldukça çeşitlidir. Özellikle büyük firma ve iş yerleri için çok fazla uygun olan kiralama hizmeti sayesinde şirket sahipleri, büyük oranda gelir elde etmektedir. Bu firmalar için kiralama süreleri en az 24 ay olarak sunulmakta ve uzun süreler kiralama özellikleri sağlanmaktadır. Büyük fiyattan araç satın almak yerine, uygun fiyattan uzun yıllar araç kullanma imkânını bu firmalar sayesinde elde edebilirsiniz.

Malatya Oto Kirama Hizmetinde Sunulmakta Olan Özellikler

Üst model araçlar ile sunulan Malatya oto kiralama hizmeti sayesinde uygun fiyatlar üzerinden araç kullanma olanağı bulabilirsiniz. Kiralanacak olan araçlar en fazla 3 yıllıktır ve gerekli olan sigorta işlemleri kiralama firması tarafından sağlanmaktadır. Araç kiralama hizmetinden yararlanacak olan kişilerde ehliyet olması ve ehliyet süresinin en az 3 yıllık olması gerekmektedir. Ehliyet sahibi olan kişilerin de 25 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kiralanacak olan araçlar aylık ve yıllık olarak uzun dönem kiralanabilmektedir. Kiralanmış olan araçlarda meydana gelen trafik cezalarını, aracı kiralayan kişinin ödemesi gerekmektedir. Ayrıca bu kiralama fiyatlarında ekonomik fiyatlandırmalar mevcuttur.


Haber Tarihi: 08-2017