BİZDEN HABERLER

Malatya Oto Kiralama Alanında Öncü Tercih

Malatya Oto Kiralama Alanında Öncü Tercih

Malatya Oto Kiralama Alanında Öncü Tercih

Araç kiralama uygulamaları ülke genelinde giderek yaygınlaşan bir hizmet sektörüdür. Aracın çok büyük bir ihtiyaç olması ve araç sahibi olmanın çok maliyetli olması, kiralama sektörünün gelişmesinin en önemli nedenidir. Çünkü ülkemizde araç sahibi olmak için büyük bir maddi gereksinime ihtiyaç vardır. Ayrıca vergilerin, harçların, bakım ve parça ücretlerinin de çok yüksek olduğunu unutmamak gerek. Bu yüzden bir araç sahibi olan kişi, aracını aylarca kullanmasa dahi çok yüksek miktarda vergi ödemekten kurtulamamaktadır. Ayrıca bu maliyet, birden çok araca ihtiyaç duyan şirketler ve firmalar için çok daha ağır olabilmektedir. Bu yüzden de gerek kişisel gerekse kurumsal olarak araç kiralamak daha avantajlı bir seçenek haline gelmektedir. Malatya oto kiralama ile araç ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayabilirsiniz. Uzun yılardır sektörün öncüsü olan firmamız aracılığıyla ister filo isterseniz günlük araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Malatya Oto Kiralamada Zengin Araç Seçeneği

Malatya oto kiralama aracılığıyla firmamızın sahip olduğu yaklaşık 2.000 civarı araç arasından ihtiyacınız olan aracı seçebilirsiniz. Sürekli güncellenen ve en son model araçların dâhil edilmesiyle zenginleşen araç seçenekleri ile sürüş keyfinin ve yolculukların tadına varabilirsiniz. Kiraladığınız araçların sadece kira bedelini ödeyerek araç ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özellikle firmalar, kaynaklarını araç satın almaya değil de esas işlerine ayırarak kaynaklarını daha sağlıklı kullanabilirler. Filo kiralama seçeneği ile sadece sabit kira bedelini ödeyerek diğer bütün ekstralardan kurtulabilirler.

Malatya Oto Kiralamada Filo ve Transfer Seçeneği

Malatya oto kiralamada hizmet standartları tamamen müşteri odaklıdır. Bu yüzden araç bakımları düzenli olarak yaptırılmakta, müşterilerinin mağdur olmaması adına bütün ayrıntılar düşünülmektedir. Kiralanan araçta meydana gelecek arıza, bakım, yolda kalma gibi durumlarda 7/24 destek sağlanmakta ve muadil araç temini sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçları her an giderilmektedir. Malatya oto kiralama ayrıca transfer hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede havalimanı ile şehir merkezi noktaları arasından istediğiniz saatte şoförlü transfer hizmetini de sizlere sunmaktayız. Üstelik kalabalık müşteri gruplarının ihtiyacını da minibüs, transit tarzı araçlarla rahatça karşılayabilmekteyiz. Tek yapmanız gereken bir telefon ile firmamıza ulaşmak ve ihtiyacınızı beyan etmek.


Haber Tarihi: 08-2017